Vrei apă-n gură? Posted on Octombrie 6, 2010Octombrie 3, 2010 by Vali Din ciclul ‘”copii fac, părinţii n-au ce face şi râd” astăzi avem un mega-hit sugestiv intitulat: copii făcând-o prima dată c-o lămâie! PS: care n-are gura plină acum, să ridice mâna!